O Mnie

Nazywam się Sławomir Pyziak. Dyplom lekarski posiadam od 2010 roku a doświadczenie i wiedzę z zakresu przeszczepu włosów pobierałem od specjalistów w Poseidonkliniken w Oslo oraz innych renomowanych klinikach w Szwecji i Holandii. W ciągu dotychczasowej kariery zawodowej samodzielnie wykonałem około 1200 zabiegów metodą FUE.

Dr Sławomir Pyziak

W roku 2004 po zdaniu egzaminów uzyskałem dyplom maturalny oraz zostałem przyjęty na Wydział Lekarski Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie. W roku 2010 uzyskałem dyplom lekarza. W tym samym roku rozpocząłem staż podyplomowy w 111 Szpitalu Wojskowym w Poznaniu (ukończony w roku 2011), po czym otrzymałem prawo wykonywania zawodu lekarza medycyny.

Od roku 2012 rozpocząłem szkolenie pod okiem doświadczonych specjalistów z zakresu przeszczepiania włosów w Poseidonkliniken w Oslo. Po zakończeniu szkolenia zaproponowano mi pracę w wyżej wymienionej klinice gdzie ciągle doskonaliłem swoje umiejętności oraz zdobywałem cenne doświadczenie.

Wciąż podnosząc swoje kwalifikacje pracowałem również w klinikach w Szwecji i Holandii. Od 2013 roku zostałem głównym lekarzem w Poseridonkliniken w Stockholm w Szwecji. Gdzie pracuję do dnia dzisiejszego. Od kwietnia 2016 roku rozpocząłem współpracę z Centrum Medycznym dr hab. n.med. Andrzeja Bieńka.
W ciągu dotychczasowej kariery zawodowej samodzielnie wykonałem około 1200 zabiegów metodą FUE. Doświadczenie zdobyte wciągu lat pracy pozwalają mi na wykonywanie najrozleglejszych zabiegów przeszczepiania jednorazowo do 3000 – 4000 włosów (1200 – 1600 jednostek mieszkowych).

Zadzwoń i umów się na darmową konsultację.

Kliknij żeby zadzwonić: 602 274 576

Zadzwoń